Nenašli jste na Simiře přesně to, co potřebujete? Zadejte si konkrétní poptávku.
Toto zboží na Simiru nepatří? Nahlásit
Hvězdičky ze 100% bavlny – ručně háčkované
Hvězdičky jsou ručně uháčkovány z kvalitní 100% bavlny v bílé barvě a pečlivě naškrobeny, aby si zachovaly svůj tvar. Každá hvězdička má průměr přibližně 8-10 cm. Jsou ideální jako vánoční ozdoba na stromeček, věnec, slavnostní aranžmá nebo jako originální přízdoba k dárkům.
Na výběr je 10 různých vzorů – jednotlivé varianty jsou uvedeny na fotografii. Stačí si zvolit tu, která se vám nejvíce líbí. Do objednávky napište číslo vybrané hvězdičky a počet kusů.
Cena je uvedena za 1 kus.
Můžete je snadno kombinovat s dalšími vánočními ozdobami z mého obchůdku – stačí si jen vybrat a vytvořit si vlastní sváteční kolekci.
Údržba:
– Běžné praní není nutné. Stačí jen oprašovat nebo jemně otřít suchým hadříkem.
– Praní doporučuji pouze v případě silného znečištění (např. pokud se polijí).
– V takovém případě použijte jemné ruční praní ve vlažné vodě. Neždímat kroucením, pouze jemně vymačkat vodu v ručníku.
– Po vyprání je možné znovu naškrobit, vytvarovat a nechat uschnout.
| Kategorie | Domov → Svátky / Svatba |
| Barva | bílá |
| Materiál | bavlna |
| Řemeslo | háčkování |
| Sezónní zboží | Vánoce |
| Štítky | |
| Kategorie prodejce | vánoce |
| ID produktu | 75716 |
| Vloženo | 19.8.2013 |
| Počet zobrazení | 2158 |
Vánoční hvězdičky č.21-30
| K dispozici | 90 ks |
| K dodání | ihned |
| Způsob úhrady | Bankovním převodem |
| Dostupné na dobírku |

